Güveni Tokay Apartı’nda Hissedin! Öğrencilerin Yeni Evi; Tokay Apartı
Isparta’daki evinize hoş geldiniz…

Isparta’nın Modernevler Mahallesi’nde yer alan Tokay Apartı olarak, öğrencilerin en çok tercih ettikleri, güvendikleri ve sevdikleri konaklama yeri olmaktan gurur duyuyoruz! Apartımız; temiz ve yeni eşyalarıyla, güvenlik kameralarıyla, farklı oda alternatifleriyle Isparta’daki öğrencilerin konforunu ve huzurunu sağlamak için özenle inşa edilmiştir. Aynı şekilde, apartımıza öğrenci alımı yaparken de gösterdiğimiz özen ve titizlikle tüm misafir öğrencilerimizin rahatını, huzurunu, memnuniyetini ve güvenliğini göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca öğrenci misafirlerimizin kendilerine yakın hissedebilecekleri, sosyalleşebilecekleri ve aralarında güçlü bir bağ kurabilecekleri arkadaşlıkları olmasını da önemsiyoruz. Bu sebeple, hizmet politikalarımızın gerektirdiği şekilde benzer eğitimi gören öğrencilere (dört yıllık fakülte bölümleri) aynı dairede kalma, birlikte yaşama ve sosyalleşme imkanı veriyoruz.

Farklı daire alternatifleriyle benzersiz hizmet!
Tokay Apartı olarak 1+1, 2+1, 2+0 gibi farklı daire alternatiflerine sahibiz ve tüm dairelerimize, tüm konuklarımıza eşit kalitede hizmet sunuyoruz. Temiz ve şık mobilyalarla dekore edilmiş odalarımızda buzdolabı, çamaşır makinesi, duşakabin, elbise dolabı, çalışma masası, fırın, şofben, doğal gaz ve televizyon bulunuyor. Ayrıca çağımızın vazgeçilmezi olan internet de kablosuz ve yüksek hızlı sistemiyle apartımızda ortak kullanıma açıktır.
Evinizde güvendesiniz…

Tokay Apartı’nda kendinizi evinizdeymiş gibi huzurlu hissedeceksiniz! Konforlu, huzur ve güven içerisinde yaşamanız için gelişmiş teknolojiden faydalanıyor, yüksek güvenlik önlemleri alıyoruz. Bunun için apartımızda güvenlik kameralarının yanı sıra şifreli giriş sistemi de bulunuyor.
Yepyeni bir hayata atılan öğrencilerimizin yanındayız
Isparta’da yepyeni bir hayata adım attığınız günlerde, mutluluk ve heyecanınıza ortak oluyoruz. Öğrenci ailelerinin endişelerini güvene dönüştürüyor, apartımızın Isparta’ya eğitim görmek için gelen öğrenci konuklarımızın ikinci evi olmasını sağlıyoruz. Yeni hayata adapte olma sürecinizi kolaylaştırmak, sosyalleşmek, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi karşılamak için size ‘konaklayabileceğiniz herhangi bir yer’den daha fazlasını vaat ediyoruz. Sınavlara hazırlanma sürecindeki uzun ve yorucu çalışmalar sonucu hak ettiğiniz ve hayalini kurduğunuz öğrencilik yıllarına kavuşmak istiyorsanız sizi Tokay Apartı’na davet ediyoruz.
Tokay Apartı’nda kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmeniz dileğiyle…